V dalším přípravném utkání na jarní sezonu hostila domažlická Jiskra na ´umělce´ na Střelnici třetí tým krajského přeboru FC Rokycany.
Jiskra Domažlice A – Rokycany 2:0 (0:0).

Jako první se do šance v 9. minutě utkání hraném ve slušném tempu dostali domácí. Leitl zatáhl balon po pravé straně, nacentroval na nabíhajícího Brauna a ten hlavou orazítkoval břevno branky Rokycan. O deset minut později zahrával Leitl trestný kop a jeho střela minula levou tyč. Chvilku na to na druhé straně střílel taktéž s trestného kopu rokycanský Šíša a napodobil Leitla. O dvě minuty později měli šanci opět hosté, ale Kubík střílel vedle branky hájené Mlezivou. Ve 25. minutě předvedla rychlou akci Jiskra. Bezděk zatáhl míč po pravé straně, našel Bártu, ten nahrál na nabíhajícího Cihláře, jehož střelu gólman Rokycan Vild reflexivně vyrazil. Ten se vyznamenal i ve 34. minutě při Havlíčkově šanci.

Do druhé půle udělali oba trenéři změny v sestavách. Ve 47. minutě se posila Jiskry György ocitl sám před Vildem, ale ten jej vychytal. V následujících třech minutách se pokoušeli zakončit Leitl s Bezděkem, ale obránci jejich střely zblokovali. Prvního gólu se diváci dočkali v 57. minutě. Staněk nacentroval ze strany, Leitl si zpracoval míč a střelu ´halfvolejem´ umístil k levé tyči - 1:0. V 64. minutě si zasekl míč Bezděk, ale jeho střelu rokycanský gólman kryl. Domažlice zcela ovládly hru a hosté kondičně odpadli. Domácí si vytvořili si několik šancí, ale vynikající brankář FC podržel. Tečku za utkáním obstaral výborně hrající Luděk Leitl, který po Bezděkově centru z levé strany pečetil konečný výsledek na 2:0.

FC kope dnes večer, tedy 23. února,na Sencus divizní Kolovčí
Konfrontace mužstva z Husových sadů s chodskými protivníky dnes pokračuje.
Na turnaji Senca Doubravka čeká FC poslední vystoupení ve skupině s kvalitní Kolovčí. Zápas začne v 19 hodin a pro Rokycany je významný nejen kvůli prověrce s divizním soupeřem. V sázce je také co nejlepší výsledek pro závěrečný duel o umístění.
V pondělí večer ve stejném oddělení remizoval Chotíkov s Cerhovicemi 2:2 a SK ZČE porazilo Horní Břízu 3:0. Zde je aktuální pořadí:
1. Cerhovice 6 4 1 1 14:11 13
2. Koloveč 5 3 1 1 23: 7 10
3. SK ZČE 6 2 2 2 14:13 8
4. Rokycany 5 2 1 2 13: 8 7
5. Příkosice 6 2 1 3 9:15 7
6. Hor. Bříza 6 2 1 3 7:16 7
7. Chotíkov 6 1 1 4 8:18 4