Mochtín – Rokycany B 5:2 (2:0). V obci nedaleko Klatov neměli naši vyslanci šanci. Prohrávali už 0:4, když snižoval Wohlrath a druhý gól připojil v závěru Pfeifer.

Rokycany B – Žichovice 3:1 (1:1). Záložní mužstvo, posílené několika hráči prvního týmu, si připsalo cenné tři body.
Po prvním poločase, ve kterém měli domácí více ze hry soupeři zamířili do šaten za smírného stavu. Za Rokycany skóroval po půlhodině hry Lev, za hosty o deset minut později Šimáček. V 52. minutě se trefil Řapek a pět minut před koncem prostřelil Cibula z dálky brankáře Kozlíka. Ve slušně hraném duelu sudí Čermák karty nepotřeboval.

V příštím kole: zítra čeká na rezervu Rokycan zápas na hřišti Sokola Černice. Začátek je v sedmnáct hodin.