Rokycany B propadly s Nýrskem v defenzivní činnosti

Rokycany - Záloha FC je v krajském přeboru stále poslední s pouhými pěti body

2.11.2016

FC Rokycany B - FK Okula NýrskoFoto: Foto: Václav Moulis

Ve sváteční předehrávce 12. kola krajského přeboru zradila rokycanskou rezervu děravá obrana. Muži FC podlehli nováčkovi ze Šumavy rozdílem čtyř branek.

FC Rokycany FK Okula Nýrsko 1:5 (0:3). Prvních dvacet minut zápasu rozhodlo. Třemi slepenými brankami z 8. 13. a 18. minuty ukázal Petr Výtisk, v čem spočívá síla Nýrska a naopak, kde je slabé místo FC. Marek Špiroch v domácí bráně neměl proti střelám z malého vápna šanci.

Ve 29. minutě vystřídal trenér Horváth Škardu, kterého nahradil Pfeifer. Do konce první půle se už nepříznivé skóre neměnilo.

Ve druhém poločase přidal v 50. minutě Výtisk čtvrtou branku do rokycanské svatyně. O pět minut později zavládly v Husových sadech emoce. Došlo ke strkanici u domácí střídačky přitom byl zraněn Tomáš Kroc. Jeden obránců mu nešťastně přišlápl nohu a Kroc, který byl v pohybu, si otočil kotník. Po tomto zákroku, který bohužel ani jeden z rozhodčích pořádně neviděl a tudíž nebyl posouzen jako faul, se na trávník vloudila nervozita. Kroc musel střídat a nahradil ho Havlíček.

V rozmezí čtyř minut sáhl hlavní sudí Černý čtyřikrát pro žlutou kartu. Postupně napomenul Škardu, Lva a hostující Brože i Výtiska. Za stavu 0:4 aktivita hostů z Klatovska poněkud ochladla, a tak se v 80. minutě diváci dočkali alespoň symbolického úspěchu, když se z dorážky po volném přímém kopu hlavou trefil Šafár. V 85. minutě překonal Špirocha ještě Kalivoda, takže po 90 minutách hry skončil zápas za stavu 1:5.

Sestava domácích: Špiroch Řapek, Kouřil, Trnka, Kroc (56. Havlíček), Tobrman, Škarda (29. Pfeifer), Sefzig, Lev, Šafár, Cibula.

V příštím kole: zálohu Rokycan nedělní výlet do Domažlic za záložním týmem Jiskry. Výkop je už ve čtrnáct hodin.

Pohled na aktuální pořadí není nejpříjemnější. Rokycany B společně s Bolevcem uzavírají tabulku se ziskem pouhých pěti bodů…

Na opačném pólu Petřín potvrzuje, že to myslí s návratem do divize vážně!

2.11.2016 VSTUP DO DISKUSE

Ve Strašicích zmizela Škoda Octavia za sto tisíc korun

Fotbalisté FC nezaváhali ani ve druhém kole krajského přeboru proti Horní Bříze.
5

Seveřané potrápili Rokycany

Po čtyřhře mužů se v Alejích představí rodinné páry

Rokycany – Tenisový turnaj ve čtyřhře neregistrovaných hráčů se neuskutečnil v původně plánovaném červencovém termínu. Kvůli nepřízni počasí musel být posunut, ale účast to negativně nepoznamenalo.