Třeba už za tři dny, neboť do Husových sadů dorazí v sobotu na čtrnáctou hodinu Slavoj Český Krumlov.

Karlovy Vary – FC Rokycany 2:1. Velikonoční předehrávka byla dalším smolným vystoupením našich zástupců. V největších tuzemských lázních se mezi tyče postavil Špiroch a v úvodu sledoval neproměněné šance Kopečného nebo Černého.
Gólmana FC prověřili zkušení Psohlavec nebo Geňo a ochránce svatyně se vyznamenal při brejku exligisty Dřízďala. Kapituloval až těsně před odchodem do kabin po přímém kopu Staňka. Exekutor poslal míč přesně k tyči a bylo to 1:0!

Po změně stran chtěly Vary těsný náskok navýšit. Znovu byli na konci akcí Geňo s Psohlavcem, ale udeřilo na opačné straně areálu ve Dvorech. V 77. minutě se opřel do míče z dálky střídající Trojanec a rozjásal spoluhráče i realizační tým. Jenže ne na dlouho.

Nejprve nebyl druhý gól domácích uznán pro ofsajd a v 84. minutě se utrhl Hudec, aby ranou na vzdálenější tyč nedal Špirochovi šanci. Hosté se snažili, leč do konce zbývalo zoufale málo času…