Králův Dvůr–FC Rokycany 6:2 (2:1) – dějištěm zápasu byl areál v Karlštejně, který protivník využije i v neděli při souboji s Jiskrou Domažlice. Domácí překvapili ještě před výkopem neboť nasadili do útoku odchovance FC Michala Veselého (naposledy na zkoušce v druholigovém Ústí nad Labem). O další nečekanou zápletku se už postaraly Rokycany. Začaly aktivně a držely krok s celkem, startujícím o dvě třídy výš.

V patnácté minutě se ve spletité situaci nejlépe orientoval Fiala a FC vedl. Ovšem ne nadlouho, protože po zaváhání zadáků neměl Vild nárok na přesně mířenou střelu, znamenající průběžný stav 1:1. Těsně před odchodem do kabin pak mladý útočník Králova Dvora s jistotou proměnil sólo téměř od poloviny hřiště.

Po obrátce lodivod Aubrecht sáhl k několika střídáním a v 52. minutě mu udělal radost syn Lukáš. S přehledem srovnal na 2:2. Rokycany vzápětí inkasovaly potřetí a škoda, že zahodily v 64. minutě vyloženou příležitost. Vyznamenal se při ní gólman Vaňátko, působící v minulosti v Cheznovicích.
Favorit měl posledních dvacet minut hru ve své moci a potrestal hrubky obránců FC třemi trefami.

Sestava Rokycan: Vild (Wohlmuth) – Fiala, Čihák, Marek Jedlička, Jiří Scheinherr, Procházka, Rýdl, Korelus, Aubrecht, Jan Hereit (Havránek, Jiří Hereit, Martin Scheinherr).

V sobotu pojedou Rokycany za účastníkem 1. A třídy do Chlumčan a generálku na přebor absolvují v úterý ve Stodě.