FC Rokycany–Manětín 2:1 (1:0) – domácím scházeli Schveinert, Bečka opět gólman Vild, jehož nahradil Mudra. Přesto se FC pustil od úvodního hvizdu sudího Homra do útočení. Kohout, Jedlička ani Tobrman se však během prvních patnácti minut neprosadili. Manětínští se zmohli na ojedinělé brejky a v 17. minutě si oddychli, když Fialovu střelu zastavil na brankové čáře obránce. Vzápětí Jiří Scheinherr ideálně uvolnil Tobrman, který z pěti metrů napálil míč do břevna. Tlak Rokycan nekončila po Jedličkově nepřesně ráně se v sadech přece jen jásalo. Tobrmanův centr prodloužil hlavou Blecha a na konci gólové akce byl Kohout!

Protivník odpověděl dvěma trestnými kopy a ve zbytku poločasu se pohyboval spíše na své obranné polovině. Slibné příležitosti spálili Jícha, Tobrman i Martin Scheinherr a těsně před odchodem do kabin se neprosadil Korelus.

Hned po obrátce se Kohoutův pokus mezi tyče nevešel. Brankář hostů si při dalším útoku FC poradil s Jedličkovou ranou a na opačné straně odmítl vyrovnání Dobrý. Škoda, že v 52. minutě odmítl pojistku Kohout. Běžel sám na gólmana a nechal ho vyniknout. Tobrmanova střela z 57. minuty olízla tyč, Kohout trefil boční síť a Korelusovu dělovku zneškodnil ochránce svatyně. Až v 71. minutě byla ofenziva Rokycan korunována druhým gólem. Kohout vybídl Tobrmana, jehož pokus z dvaceti metrů si s pomocí tyče našel cestu do sítě.

Fialova prudká rána o chvilku později minula šibenici a tým ze severu ožil v 76. minutě. Dobrému rovněž pomohla ke kontaktní brance kovová konstrukce. Vzápětí mohlo být vše jasné. Jícha s Fialou však spálili stoprocentní příležitosti. Manětínští se vrhli do útočení, ale tím otevřeli zadní vrátka a mohli děkovat nerozhodnosti rokycanských útočníků, kteří nedali góly ani z jasných pozic. Paradoxně stálo při FC štěstí v 92. minutě, kdy soupeř střílel těsně mimo…