Rokycany nevyzrály na Tachov

Rokycany - Fotbalisté FC podlehli tabulkovému sousedovi 0:2, když hosté rozhodli hned v první půli

27.10.2010

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Fotbalisté FC Rokycany vyšli naprázdno ve 12. kole krajského přeboru. V souboji pronásledovatelů vedoucího Chrástu neuspěli domácím prostředí.
FC Rokycany–FK Tachov 0:2 (0:2). Sérii soupeře nezastavili ani naši zástupci. V Husových sadech předvedli Tachované hlavně v prvním poločasu výborný výkon, který korunovali dvěma brankami. Jak se později ukázalo, byl to základ k zisku tří bodů. Exdivizní Tachov se tak posunul na druhou příčku tabulky, když přeskočil právě Rokycany.

Domácí začali sice aktivněji, ale postupem času se začali prosazovat Tachované. „do desáté minuty jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti, ale hosty podržel brankář Pták,“ konstatoval trenér FC Pavel Aubrecht. Hosté se poprvé prosadili v 15. minutě zásluhou Machače a zcela pak ovládli hru. „Klukům se dařila kombinace, využívali křídelní prostory a opravdu se bylo na co dívat. Domácí nás prakticky po celý poločas jen „naháněli“. My měli míč v držení a svůj tlak korunovali dvěma brankami,“ řekl k průběhu prvního poločasu tachovský kouč Pták. Radost mu udělal těsně před odchodem do kabin Šácha druhou brankou.

Po přestávce měli domácí navrch a dlouhými nákopy vytvářeli v šestnáctce FK nebezpečné situace. Neprosadili se však Horváth s Kubíkem ani v těch nejvyloženějších šancích, takže nepříznivé skóre se neměnilo. Na čistém kontě FK má velkou zásluhu také brankář Pták, který domácím chytil minimálně tři tutovky.

Poločas: 0:2. Branky: 15. Machač, 43. P. Šácha. Rozhodčí: Malinčák. ŽK: 2:5. Diváci: 230.
Přííští zápas FC: v neděli po poledni Rokycany cestují do Holýšova. Zkusí tu napravit zaváhání z domácího prostředí.

27.10.2010

Fotbalisté FC nezaváhali ani ve druhém kole krajského přeboru proti Horní Bříze.
5

Seveřané potrápili Rokycany

Po čtyřhře mužů se v Alejích představí rodinné páry

Nepojízdný kamion odřízl Rokycany

Rokycany – Trpěliví museli být motoristé, kteří projížděli v úterý odpoledne okresním městem. Na kruhovém objezdu u Železné se porouchal kamion. Doprava v centru zkolabovala.

Kracíkovi role učitele nevadí. Mladým pomůžu rád, říká útočník

Plzeň – Vytáhnout nahoru další mladíky. Úkol pro hokejového útočníka Jaroslava Kracíka, který se po návratu ze zahraničí chystá v mateřské Škodě Plzeň už na třetí sezonu.

Z pumpy v Mlečicích zmizel tabák i hotovost za 100 tisíc

Mlečice – Překvapení byli pracovníci čerpací stanice v Mlečicích. Poberta ukradl zboží i peníze.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".