Rokycany – Zatím jako nůž máslem procházejí krajskou ligou hokejisté HK Rokycany.
HC Pubec Plzeň–HK Rokycany 2:19 (0:4, 2:4, 0:11). Před týdnem nastoupil HK Rokycany v malé hale plzeňského zimního stadionu proti domácím hokejistům HC Pubec ke svému druhému utkání letošního ročníku. Podle průběhu úvodních dvou třetin nebylo až tak úplně jasné, jakou kanonádu naši vyslanci v poslední části uspořádají.

Po opatrném začátku se rokycanští hokejisté v 5. minutě ujali vedení brankou kapitána Šindeláře. V dalším průběhu utkání hosté měli převahu a postupně zvyšovali vedení. Ve dvou třetinách vyslali na domácího brankáře 40 střel, z nichž osm skončilo za jeho zády. V poslední třetině Pubec úplně odpadl. Po třech brankách inkasovaných v rozmezí dvou minut kapituloval a dovolili rokycanskému mužstvu vstřelit v závěrečné třetině 11 branek. Úroveň této části nejlépe vystihuje poměr střeleckých pokusů a vstřelených branek – 17:11.
Branky: Bednář 5, Šindelář 4, Nový 3, Zikmund 2, Zajíček, Kratochvíl, Holý, Kovář a Špaček.
Asistence: Holý 4, Kovář 3, Hrubý, Herzig, Kratochvíl a Geltner po 2, Hofrajtr, Bednář, Šindelář a Zikmund.