Ligoví dorostenci se po domácí kanonádě se Sezimovým Ústím prosadili na severu

21.9.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

VÁCLAV HAVRÁNEK
Rokycany – Další čtyři ligové body si připsali do ligové tabulky v kategorii U 19 mladí fotbalisté FC Rokycany.
FC Rokycany–Sezimovo Ústí 6:1. Bez Hlavsy, Kroce, Kořínka, Brona a Košika se museli obejít naši zástupci. S oslabením to však nebylo tak vážné. Hned ve druhé minutě proměnil samostatný únik Černý a bylo to 1:0! Ve 28. minutě musel být při šanci hostů pozorný Mikeš. Před odchode do kabin udeřily Rokycany podruhé. Po hezké přihrávce Holečka se chytrým lobem prosadil Spěváček. Těsně před poločasem se blýskl perfektním zákrokem opět Mikeš. Do třetice se gólman musel činit hned po přestávce, kdy vychytal samostatný únik hostujícího útočníka. Pak už přišly minuty F. Holečka. Nejprve si v 52. minutě naběhl na přesný pas, uvolnil se a přehodil hostujícího brankáře na 3:0. Už o tři minuty později po přihrávce Spěváčka mířil znovu Holeček přesně k tyči. V 66. minutě uvolnil Černý krásně Šístka, který obešel i brankáře a bylo to 5:0! Hosté snížili z brejku v 75´ na 5:1, ale dvě minuty na to se po centru Cibulky prosadil hlavou Holeček.