Poslední soutěží v ročníku 2010/2011 byl na Rokycansku přebor dorostenců. Vrcholil až v závěrečném červnovém víkendu.
Hrádek–Sokol Raková 4:7. Lídr podcenil hostující tým a rezultovala z toho zbytečná kaňka na postupovém razítku. Hrádečtí do krajské soutěže chtějí!
Skomelno–Příkosice 1:5 (0:1). Činovníci Sokola mají jasno. Dorostenecký celek rozpouštějí a do okresních tříd pošlou dva kolektivy dospělých.
K loučení dorazili jižané a přestože na jejich poslední pozici se nemohlo nic změnit, prezentovali se Příkosičtí kvalitním výkonem!

Po opatrném začátku se v osmnácté minutě opřel do míče Kreidl a zvláštní let míče měl přistání až v síti. Čechie byla aktivnější, jenže do přestávky se její těsné vedení nezměnilo.

Domácí vstoupili do druhé půle lépe a platonický tlak vyvrcholil vyrovnáním z kopačky Kotvy. Což byl ale signál pro Čechii, která zvýšila obrátky a čtyřikrát v krátkém časovém sledu udeřila! Nejprve se znovu trefil Kreidl, po něm Gosza se Zikmundem a tečkou za slušně hraným utkáním byl završený hattrick Kreidla.