Smutný zbirožský víkend se týkal i rezervy

Zbiroh - Po nečekané a hladké porážce TJ Město Zbiroh v krajské 1. A třídě se druhý den nevedlo ani záložnímu kolektivu.

14.10.2010

TJ Město Zbiroh B–FK Volduchy 2:3 (2:0). Další neuvěřitelně smolné utkání sehrála rezerva TJ Město. Ujala se vedení hned v páté minutě po střele Šmída, kterému nahrával Ludvík. O dvě minuty později pronikal sám na bránu opět Šmíd, kterého fauloval Bron. Za zákrok dostal červenou kartu a z nařízeného trestného kopu zvýšil na 2:0 Standa Jaroš. Ve 13. minutě Jaroš tvrdě vystřelil z třiceti metrů, ale jeho střelu vytáhl gólman hostí Zatloukal ze šibenice. Ve 21. minutě přešel v pokutovém území přes dva hráče Šmíd, ale brankář opět vytěsnil jeho střelu na roh. O tři minuty později měl slibnou šanci Jaroš, jeho střelu však vykopl obránce. Ve 32. minutě zahrozili hosté, ale Svěchota s pomocí břevna vytěsnil střelu na roh.

Do poločasu se už skóre neměnilo. Druhý poločas Zbirožským připomněl nevydařený výlet do Příkosic. V úvodu sice domácí zahrozili po sólu Bystřického. kdy zvonila tyč a hlavičku Jaroše po rohovém kopu zlikvidoval gólman, ale pak borci TJ Město přestali na hřišti existovat. Hosté v deseti lidech převzali iniciativu a Zbiroh se jen bránil. Možná vinou slabší tréninkové morálky a chybělo i více náhradníků. Dubček zastoupil Bystřického a zraněného Kotvu už neměl kdo vystřídat.

Zpět k utkání. V 62. minutě nastřelili hosté tyč. O minutu později gólman Svěchota nesledoval hru a pustil míč do zámezí na roh. Z následného rohu domácí inkasovali poprvé. V 64. minutě běžel sám na bránu hostů Kotva, nedokázal však skórovat. O minutu později zahrávali hosté trestný kop a tečovaná střela znamenala vyrovnání. Pět minut před koncem Volduchy nastřelily tyč a dvě minuty před koncem domácí vytvořili závar před brankou Zatloukala. Dubčekovi ani Ludvíkovi se skórovat nepodařilo. V poslední minutě hosté po centru z pravé strany skórovali potřetí a za aktivitu ve druhém poločase si zaslouženě odvezli všechny tři body.

Sestava Zbiroha B: Svěchota, Kugler, Jiří Kotva, Staněk, Tomáš Pražský, Šmíd, Ludvík, Laubr, Švehla, Jaroš, Václav Bystřický. Střídal Dubček.

14.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

FC Viktoria Plzeň x AEK Larnaka

Viktoria letí na Kypr. Pro postup?

Vysněné dětské postele

Rokycanskem šlapalo 102 cyklistů

Dobřív – V pořadí 36. ročník akce Rokycanskem na kole je minulostí.

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Plzeň, Strakonice – Zatím nejvyšší porážku v přípravě na extraligu utrpěli včera hokejisté Škody Plzeň, kteří ve Strakonicích podlehli prvoligovému Motoru České Budějovice 1:6.