Utkání velmi dobré úrovně, navíc okořeněné bouřlivou diváckou kulisou, bylo k vidění v Rakové při loučení s podzimní částí okresní soutěže mužů.
TJ Sokol Raková B–Spartak Strašice B 2:1 (0:0) – hostující lodivod Sedlář dovezl pouze jedenáct bojovníků a někteří z nich prý nebyli ve stoprocentní kondici: „V sobotu jsme měli dokopnou a povedla se,“ uvedl na vysvětlenou trenér. Jeho svěřenci začali zostra a především Roman Paur (gólman, ale tentokrát v roli útočníka) několikrát ohrozil gólmana Sokola. Při zakončení však propadl, a to samé předvedli rakovští bombeři na opačné straně.

Až v 53. minutě se měnilo skóre poprvé. Paur složil úspěšně reparát a pokořil bezmocného Sobotu. Borci pořádajícího klubu okamžitě zaveleli k ofenzivě a v minutě sedmdesáté se jim podařilo vyrovnat. Když už se zdálo, že zajímavý duel spěje za stavu 1:1 k penaltovému rozstřelu, udeřil podruhé střídající Jan Hūbschmann. Se štěstím si poradil hned se třemi zadáky a přízemní ranou k tyči rozjásal ochozy.