FC Cheznovice–Spartak Strašice 0:4 (0:1) – v prestižním souboji se zaslouženě radovali hosté. Jejich ofenzivní pojetí slavilo úspěch. Hned v prvním poločase si Spartak vypracoval několik gólových šancí. Jenže bez efektu a až před odchodem do kabin otevřel skóre přízemní ranou Jan Sommer. Hned po rozehrání zaútočili domácí a vyrovnání na kopačce měl Šefčík. Zaváhal však a o míč přišel.

Po změně stran hosté byli opět aktivnější a už ve 48. minutě se třásla branková konstrukce cheznovické svatyně. Dvanáct minut a to se nejlépe orientoval Radek Štych a upravil stav na 0:2. O chvíli později inkasovali domácí potřetí a znovu zásluhou Sommera. Tento hráč byl při chuti a hattrick završil v 77. minutě. Gólman poražených Šmíd se pak ještě zaskvěl při Hrabákově trestném kopu.

Zápas dobře odřídila trojice sudích a hlavním byl Staněk. Rušivým momentem byl jen fakt, že brankář Strašic měl naprosto stejnou barvu dresu jako cheznovičtí fotbalisté…