VÁCLAV HAVRÁNEK
Rokycansko – Druhé kolo okresního přeboru v kopané nepostrádalo šokující výsledky. Patří k nim zejména drtivá porážka Mirošova na domácím trávníku s Primalexem Břasy. Nečekal se ani houževnatý odpor nováčka z Příkosic ve Volduchách.
Těškov–Holoubkov 3:3 (0:0). Po debaklu 2:10 se Zbirohem B se domácí vzchopili a v sousedském derby po změně stran třikrát udeřili (dvakrát Pacák a jednou Onufryi). Hosté se nevzdali a Petřík, Šváb i Jankovský se postarali o dělbu bodů.
Volduchy–Příkosice B 4:2 (1:0) – na sympatické vystoupení s Radnicemi navázala záloha Čechie i ve druhém vystoupení. Prohrávala sice od dvanácté minuty po střele Tomáše Kratochvíla, ale Jan Novák s Peškem skóre otočili. Po hodině hry Jindřich Kratochvíl z penalty vyrovnal a v hektické koncovce Šauer s Vondráškem zajistili favorizovaným domácím tři body.
Mirošov–Břasy 1:7 (1:1) – nečekaný debakl FC, který se zrodil po přestávce. Domácí neproměnili penaltu a pak přihlíželi gólové smršti primalexu. Čtyřikrát se trefil za vítěze Průcha, jednou Karfiol, Kofroň a Knor. Autorem čestného úspěchu jižanů byl Šmatlák.
Radnice–Cheznovice 3:0 (2:0) – výhra domácích mohla být výraznější. Dva góly vsítil Tomáš Buchanec a jeden Loukota.
Skomelno–Strašice 1:2 ((0:1) – Spartak napravil zaváhání z domácího vystoupení proti Mýtu B. vedl od 23. minuty zásluhou Sommera. Turek sice vyrovnal, ale hned po rozehrání udeřili hosté podruhé Kotnauerem!
1. Zbiroh B 2 0 0 15: 4 6
2. Radnice 2 0 0 8: 3 6
3. Volduchy 2 0 0 9: 5 6
4. Holoubkov 1 1 0 6: 3 4
5. Břasy 1 0 1 10: 6 3
6. Skomelno 1 0 1 3: 3 3
7. Mýto B 1 0 1 5: 6 3
8. Strašice 1 0 1 3: 4 3