Vedoucí Holoubkov B dovezl domů bod z Rakové, ale na paty mu šlapou dva pronásledovatelé. Jedním z nich je Líšná, která pokořila Lhotu pod Radčem vysoko 4:1.

Raková B - Holoubkov B 2:2. Lídr prohrával od jedenácté minuty po trefě Michala Procházky. Vyrovnával Jankovský a po obrátce se dějiny opakovaly. Bilder upravil stav na 2:1 pro domácí, ovšem Přibyl z penalty zařídil dělbu bodů.

Strašice B - Volduchy B 5:1 (1:0). Až těsně před odchodem do kabin si dal Ineman vlastní branku. V 68. minutě se stejný hráč trefil i do té správné svatyně, jenže to už Volduchy prohrávaly 0:2 (v 51. skóroval Pech). Smrtící byla strašická závěrečná desetiminutovka, kdy do černého pálili v krátkém časovém sledu Studnička, Peterec a Milota.

FC Cheznovice 96 B - Sokol Skomelno B 5:1 (2:0). Razantní nástup domácích přinesl dva góly z kopaček Humlů – Milana a Davida. o změně stran dvakrát skóroval rychlonohý Vaník, když zamával váhajícím zadákům. Hůla sice z penalty snížil, ale poslední slovo měl znovu David Huml.

Kařez - Příkosice B 1:1 (1:0). Ve 38. minutě proměnil Koudelka šanci domácích. Bojovná Čechie stihla v 64. minutě vyrovnat Šeflem.

Líšná - Lhota 4:1 (1:0). Čtyřiadvacátá minuta se zamlouvala domácím, neboť do vedení je poslal Drahovzal. O třicet minut později zvyšoval na 3:0, když se krátce předtím trefil Cháb. Pěnkava sice snížil, ale poslední slovo měl Erik Pospíšil. Přes prohru hosté chválili zkušeného sudího Málu.

Pořadí: 1. Holoubkov B 16, 2. Líšná 14, 3. Kařez 14, 4. Lhota 12, 5. Strašice B 12, 6. Raková B 10, 7. Cheznovice B 10, 8. Volduchy B 10, 9. Příkosice B 8, 10. Skomelno B 6.

Příští kolo - SO 15.30: Lhota pod Radčem - Raková B, NE 15.30: Holoubkov B - Strašice B, Volduchy B - Kařez, Skomelno B - Líšná, Příkosice B - Cheznovice B.