V Hrádku zářili při šlágru kola oba gólmani

Hrádek – Dvě nejlepší mužstva fotbalového okresního přeboru mužů se potkala v devátém kole. Padl sice jediný gól, ale fanoušci se určitě nenudili!

19.10.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

TJ Hrádek–FK Volduchy 1:0 (1:0). Hosty přijela podpořit padesátka (!) věrných fanoušků a snažila se vytvořit borcům od vrchu Chlum domácí prostředí. Ve 2. minutě zahrával hostující Špelina trestný kop a hrádecký brankář Vaníček míč vyrazil. Vzápětí Veselý zcela sám na malém vápně promáchl centr z pravé strany! V 7. minutě propadla defenziva FK, za níž se dostal po pěkné ulici rychlý Valdhans a přes padajícího Zatloukala poslal míč pod břevno na 1:0!

Zaskočené Volduchy se musely rychle vzpamatovat. V 9. minutě se přes Přibíka přehnal hráč TJ, jehož příležitost překazil vynikající Zatloukal. V 15. minutě se na malém vápně ocitl ve velké šanci Gvizd, míč ale poslal kousek vedle hrádecké svatyně! pět minut na to se prosadil do šestnáctky domácích F. Melka, obrana ale míč uklidila do bezpečí.

Ve 26. minutě nesklapla ofsajdová past FK. Domácí hráč utíkal sám na Zatloukala, zakončení zamířil ale do břevna a před dorážkou zachránil Volduchy opět Zatloukal. Ve 29. minutě pronikl z pravé strany do vápna F. Melka, jenž se v souboji srazil s gólmanem Hrádku. Ve 31. minutě kopaly Volduchy trestný kop. Veselého hlavičku vyboxoval gólman nadvakrát na rohový kop. Ve 32. minutě pak pumelice Gvizda těsně minula domácí branku. Ve 41. minutě kopal rohový kop Hrádek. Voldušští jen přihlíželi závaru před vlastní brankou, míč nakonec skončil nad břevnem.