Volduchy válcovaly neporažené Strašice

Rokycansko - Šesté kolo fotbalového okresního přeboru mužů přineslo několik překvapení. Výhry se poprvé dočkal Těškov i rezerva Radnic a premiérovou ztrátu naopak zaznamenaly Strašice. A stálo to ve Volduchách za to!

5.10.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Zbiroh B-Radnice B 2:5 (1:5) hosté vstoupili do utkání zhurta za 35 minut vedli o pět gólů. Postupně pálili do černého Tomáš Buchanec, Krč, pak znovu dvakrát Buchanec a opět Krč. Až před odchodem do kabin snižoval Kugler a v 72. minutě prohru TJ město kosmeticky korigoval Švarc.

Sudí Beran vytáhl tři žluté karty v poměru 2:1.

Příkosice B-Mýto B 3:3, na penalty 9:10, ale kontumačně pro hostující Slavoj. Až ve středu u stolu řídící komise končil hektický duel dvou záložních týmů. Mýtští vedli v půli bezpečně (dvakrát Veselý, jednou Fišer), ale po obrátce Čechie zvedla hlavu. Šlajch, sedlák a benetka zařídili na trávníku dělbu bodů, aby se v penaltovém maratonu přece jen prosadili hosté.

Členové STK při kontrole zápisu zjistili, že Příkosičtí chybovali s Junior startem hráče Sedláka a zápas tudíž kontumovali ve prospěch Mýta B.

Těškov-Cheznovice 6:3 (1:0). Po rozpačité první půli nic nenasvědčovalo gólové přeháňce. Těškovské dostal do vedení Onufriy, který později přidal další tři góly. Zbývající připojili Hadroušek a Florián, zatímco za poražené odpovídali Huml, Lang a Somr.

Břasy-Skomelno 0:4 (0:1) Primalex nemůže vybřednout z herní krize a rozjetý protivník si bez výraznějších potíží připsal další tři body. V prvním poločase byl jediným střelcem Eichinger, který po změně stran zvyšoval na 0:2. Po něm se také dvakrát prosadil Hála.

Volduchy-Strašice 9:3 (6:1). Hostující Spartak byl společně s Holoubkovem první, ale tentokrát tvrdě narazil. Na vedoucí gól domácího Moravce sice odpověděl Šípek, jenže pak Strašice překously pět hořkých pilulek (Gvizd, Špelina, Přibík, znovu Moravec a Hoblík). Ve druhé půli Harčarik a Radek Štych snižovali na 6:3, jenže Přibík, Moravec a Gvizd rozjásali fanoušky FK.

Holoubkov-Raková B 3:1 (1:1) záloha Sokola letos šlape a také na trávníku lídra přeboru se ujala vedení Frankem. Před poločasovou přestávkou vyrovnal Procházka, hned po příchodu z kabin se trefil teplý a pojistku připojil v 84. minutě Petřík.

5.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Fotbalisté FC nezaváhali ani ve druhém kole krajského přeboru proti Horní Bříze.
5

Seveřané potrápili Rokycany

Po čtyřhře mužů se v Alejích představí rodinné páry

Nepojízdný kamion odřízl Rokycany

Rokycany – Trpěliví museli být motoristé, kteří projížděli v úterý odpoledne okresním městem. Na kruhovém objezdu u Železné se porouchal kamion. Doprava v centru zkolabovala.

Kracíkovi role učitele nevadí. Mladým pomůžu rád, říká útočník

Plzeň – Vytáhnout nahoru další mladíky. Úkol pro hokejového útočníka Jaroslava Kracíka, který se po návratu ze zahraničí chystá v mateřské Škodě Plzeň už na třetí sezonu.

Z pumpy v Mlečicích zmizel tabák i hotovost za 100 tisíc

Mlečice – Překvapení byli pracovníci čerpací stanice v Mlečicích. Poberta ukradl zboží i peníze.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".