Strašice B–FK Volduchy 3:6 (2:3). ´Hřebenáři´ už byli myšlenkami na dokopné, ale Spartak to bez boje nevzdal. Hned ve druhé minutě prohrávali, když penaltu proměnil Klír. Dělovka F. Melky na opačné straně těsně minula cíl, takže ke slovu se dostali znovu domácí. Pech zvyšoval v sedmé minutě na 2:0.

Hosté byli zralí na ručník, ale od třinácté minuty přitlačili Strašice na jeho polovinu a přišly i příležitosti. Veselý orazítkoval břevno z trestného kopu, vzápětí na lajně čaroval gólman Paur a Bendova hlavička těsně minula vzdálenější tyč. Neprosadil se ani Gvizd, takže ke kontaktnímu gólu musela FK pomoci špatná komunikace mezi stoperem a gólmanem. Veselý přihrával a Hoblík snížil. V minutě šestadvacáté neobsazený útočník Spartaku mířil o decimetry nepřesně. Z protiútoku zahodil příležitost Hoblík, ovšem vynahradil si to dělovkou z 25 metrů do šibenice – 2:2. Ve 36. minutě se objevil v ideální střelecké pozici Jindřich Kratochvíl, jehož střelu srazil gólman na roh. Exekutor Moravec poslal míč na hlavu Gvizda a Volduchy se ujaly vedení!

Druhá půle začala opět ze strany hostů vlažně. Ve 47. minutě prošel domácí středopolař přes několik hráčů jako nůž máslem a situaci musel zachránit skvělým zákrokem Zatloukal. V 50. minutě pak na druhé straně střílel J. Kratochvíl bodlem příliš vysoko. Volduchy začaly být aktivnější, jenže v koncovce se neprosadili Hoblík, Veselý, Benda ani Gvizd. Až v 75. minutě FK udeřil počtvrté. Veselý se ocitl na hranici šestnáctky, otočil se a s přehledem poslal míč k tyči V 80. minutě pak tentýž borec střílel z 18 metrů trestný kop a parádně ho zatočil za levou tyč - 2:5! O minutu později vykřesali domácí naději. Stalo se tak po další penaltě, kterou proměnil Sovadina! Pokutového kopu se v 89. minutě dočkaly i Volduchy. Ve vápně Spartaku byl podseknut unikající J. Kratochvíl a rozhodčí Grimm neváhal ukázat na značku pokutového kopu. K míči se postavil Veselý a přesnou trefou dokonal svůj hattrick!

Rovnou z utkání pak spěchali fotbalisté FK do Volduch, kde povedenou ´dokopnou´ zakončili podzimní část přeboru.