FC Rokycany B-Sokol Spálené Poříčí 1:1, na penalty 5:4. Ve 26. kole přicestoval do Husových sadů sympatický celek z jihu. Měl být snadnou kořistí pro vedoucí tým tabulky, ale překvapení z předchozího dne pokračovala.

Přitom domácí začali mohutným náporem, který stal po patnácti minutách. To se blýskl spálenopoříčský Šefl, ale gólman FC byl na místě. Rokycany vzápětí skórovaly, jenže to bylo z ofsajdu. A začalo velké sólo hostujícího brankáře Prantnera. Ve 32. minutě vytáhl skvělou robinzonádu proti přesné hlavičce z rohového kopu a uchránil tak čisté konto. Nezaváhal ani v dalším průběhu s výjimkou 68. minuty. Zadáci hostů trestuhodně nechali proskákat přízemní roh a na zadní tyči neobsazený Jícha pohodlně skóroval! Jižané se nevzdali a v 77. minutě srovnali. Míč ve středu hřiště vybojoval Šefl a jeho polovysokou nabídku parádně zužitkoval Fiala. Pokusem, bez přípravy téměř ze třiceti metrů přeloboval gólmana FC a bylo to 1:1.

Více v pátečním vydání Rokycanského deníku.