Radnice B–Strašice B 3:3 (1:2) – atraktivní, útočně laděná podívaná. Hostům zajistili dvoubrankový náskok Sommer s Klírem, ale Lukáš Kroc snížil. Po změně stran Pavel Maštera vyrovnal, zásluhou Huttra to bylo 2:3 a poslední slovo měl Loukota.

Hrádek B–Mirošov B 4:2 – sousedské derby vyznělo pro favorita. Třikrát pálil do černého Švejda a jednou Mrva. Za poražené korigovali Šimonovský se Šeflem.

Holoubkov B–Raková B 1:1 (1:0) – ve 22. minutě otevřel skóre Jankovský. Po hodině hry Rakové zajistil bod Janda.

Volduchy B–Kakejcov 2:3 (0:2) – Slavia měla v půli navrch, ale nakonec se o vítězství strachovala. Za poražené se prosadili Straka z penalty a Tomáš Bejček, za jižany dvakrát Svitek a jednou Blecha.

Líšná–Cheznovice B 4:5 (2:2) – divácky vděčný duel s nešťastným koncem pro pořádají klub. Inkasoval rozhodující gól v 80. minutě a domácí se prosadil dvakrát Drahovzal, jednou Pospíšil a Cháb. Hostům zajistili cenný zisk Simr (hned třikrát) a dvakrát Vaník.

Lhota pod Radčem–Sokol Skomelno B 2:2 (0:1) – hosté dorazili patřičně posíleni. neboť jejich první celek do Mirošova neodjel. Dělba bodů byla zasloužená a za domácí se prosadili Pěnkava s Čornejem. Skomelno potěšili Králík a Michal Kolář.

Příkosice B–Zbiroh B nehráno. Terén neumožnil sehrát jediné utkání. Předběžně je nový termín stanoven na 14. května.

Pořadí v čele: 1. Břasy B 37, 2. Hrádek B 36, 3. Radnice B 32.