Fotbalisté TJ Město Zbiroh nedokázali zastavit lídra skupiny C v krajské 1. B třídě. Z předměstí Plzně si vezli příděl pěti branek.

Senco Doubravka–TJ Město Zbiroh 5:0 (4:0). Hosté dorazili v neúplné sestavě. Páteční termín nebyl s ohledem na zaměstnání hráčů nejvhodnější a tentokrát se ještě hrálo současně s reprezentačním utkáním. Což bylo necitlivě zvoleno i pro případné diváky.

Favorizování domácí dokonale využili důvěrně známé prostředí (nedostatečné osvětlení a umělý trávník). Začátek zápasu byl opatrný a Doubravka poprvé udeřila v 16. minutě, kdy po přímém kopu asi z pětadvaceti metrů dala první gól (brankář TJ Město i kvůli slabému světlu střelu uviděl pozdě). Rozhodující pro utkání byl čas mezi 29. a 41. minutou, kdy Zbirožští po chybách dostali tři góly. Ve 29. minutě po střele z hranice šestnáctky, 38. minuta a 41. minuta po rychlých brejcích. Naši vyslanci měli jedinou vyloženou šanci po půlhodině hry, ale míč skončil pouze na tyči.

Ve druhém poločase Zbiroh v 72. a 75. minuté podržel brankář Veselý po šancích domácích z bezprostřední blízkosti. Poslední gól hosté inkasovali v 77. minutě, kdy po závaru v šestnáctce už byl gólman bezmocný…
V dalším kole TJ Město přivítá v domácím prostředí Rakovou, která se v posledních utkáních střelecky chytila.
Sestava Zbiroha: Veselý, Švehla Martin, Jaroš Stanislav, Bystřický, Smitka, Vetengl, Ludvík, Švarc, Fischer, Rada, Marchal. Střídal Staněk.