Klatovy B–Zbiroh 0:5 – záloha divizního domácího celku utrpěla na stadionu Pod Hůrkou debakl. Třikrát zatížil konto domácích Křišťan, jednou Marchal a Bystřický.

Klatovští přitom dvacet minut hostům zle zatápěli. Výborný Petr Mulač v brance hostů zachraňoval kiksy zadáků. A opět platilo okřídlené nedáš-dostaneš. Ve 25. minutě se trefil Křišťan poprvé, po pěti minutách zvýšil Bystřický a gólem do šatny dorazil domácí opět Křišťan. A aby snad nedošlo ve 2. půli k nějakým komplikacím, dal ve 48. minutě Marchal gól na 4:0 a v 50. minutě hokejovým blafákem uzavřel skóre na 5:0 Křišťan.

O import tří bodů se postarala sestava: Petr Mulač, Jan Mulač, Stanislav Jaroš, Jurina, Hruška, Karfiol, Křišťan, Michal Jaroš, Marchal, Basel a Bystřický (střídali Kugler, Zajíček a Razím).

Příkosice–Chlumčany 4:2 – doma zaválela také Čechie, k jejímž duelu se vrátíme brzy.

Tabulka: pohled na 1. A třídu po pěti kolech je příjemný. Za suverénní Horní Břízou se usadil na čtvrté pozici nováček z Příkosic a hned za ním je s odstupem jednoho bodu Zbiroh.

V sobotu: oba naši zástupci kopou v sobotu od 17 hodin. Před svými fanoušky Zbiroh, který hostí Luby. Příkosičtí naopak musí za lídrem do Horní Břízy.