Zbiroh–Nepomuk 0:1 (0:0). Po nezdaru v Domažlicích potřeboval Zbiroh doma bodovat. Zůstalo však jen u přání a 110 diváků se nedočkalo ani gólu v nepomucké síti.

Ve třetí minutě zahrával rohový kop Kořínek. Našel nabíhajícího Mulače, ale jeho pokus hostující obrana dokázala zblokovat. V 9. minutě běželi hosté do otevřené obrany TJ Město. Místo střely však zvolili přihrávku do ofsajdového postavení. Ve 12. minutě Kořínek přihrál Marchalovi, který sice skóroval, ale gól nebyl uznán kvůli ofsajdu. V 15. minutě hostující hráč po rohovém kopu překopl branku z malého vápna. Dobrou příležitost ke skórování měli Zbirožští dvě minuty před poločasem. Střela Marchala však byla zblokována a následná dorážka Rady skončila rovněž na kopačce obránce.

V úvodu druhé půle nejprve zahrozili hosté a v 50. minutě přišla největší šance ke skórování pro domácí. Trestný kop Kořínka však skončil po ´anglickém´ odrazu od břevna před brankovou čárou. V 60. minutě Wohlmuth zlikvidoval dalekonosný pokus nepomuckého hráče. V závěru utkání domácí vrhli všechny síly do útoku, neboť remíza situaci v tabulce neřešila. Nepomučtí se však čtyři minuty před koncem prosadili a po průniku středem hřiště skórovali… Odvezli si všechny tři body.

Sestava: Wohlmuth, Jan Jurina, Hruška, Mulač, Rada, Stanislav Jaroš, Kořínek, Schveinert, Marchal, Dubček, Vetengl. Střídali Lukeš, Michal Jaroš a Vracovský.
Chotíkov–Zbiroh 3:0 – s adeptem na postup do krajského přeboru si nevedli hráči TJ Město vůbec špatně. Rozhodující ale branky a právě koncovka byla ze strany hostů žalostná. K zápasu se vrátíme podrobněji.