Město Zbiroh–TJ Plasy 5:2. V osmém kole Zbiroh nastoupil v neděli dopoledne proti Sokolu Plasy, který byl aktuálně na druhém místě ve skupině C! Ztráta domácích ale představovala pouhé tři body.

Cílem TJ Město bylo potvrdit vítězství z Rapidu a bodovat naplno i v domácím prostředí. Hned úvodní minuta utkání přinesla nádherný fotbalový moment. Vetengl zatáhl míč k rohovému praporku, nacentroval do pokutového území a Marchal vystřihl ukázkové nůžky. Míč jen těsně minul pravou tyč branky.

V osmé minutě postupoval z poloviny hřiště sám Lukeš, ale obrana dokázala vytěsnit na roh jeho finální přihrávku. Roh rozehrál Marchal a odražený míč se dostal ke Kořínkovi. Zkušený hráč tvrdou střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě a bylo to 1:0! Stejný hráč zahrával v 15. minutě trestný kop z pravé strany a před brankou se neúspěšně pokusil o teč Marchal. Hosté měli velkou příležitost ve 24. minutě, kterou zmařil včasným vyběhnutím gólman Matouš.

Po půlhodině hry zvyšoval na 2:0 Marchal chytrou ranou do šibenice. Na gól mu přihrával Kořínek. Ve 41. minutě hosté kopali trestný kop za hranicí pokutového území. Chytře ho rozehráli za zeď, ale pak se po teatrálním pádu útočníka marně dožadovali pokutového kopu. Do kabin se šlo za dvoubrankového vedení Zbiroha.