Chlapi z Břas si vyšlápli na klatovské policisty

Břasy - Předposlednímu celku přeboru Plzeňského kraje mužů z Břasy překvapivě podlehli na rokycanském ledě hokejisté SKP Klatovy. Ačkoliv měl klatovský tým po celý zápas optickou převahu, dokázali borci strhnout vítězství na svoji stranu.

28.1.2009

Ilustrační fotoFoto: Eduard Hromadník

Hosté se sice patnáct vteřin před první přestávkou ujali vedení gólem Papouška po přihrávce V. Kochmana, ale Břasy ve druhé třetině stav po hrubkách Klatovanů otočily. Nejdříve nechali klatovští hráči ve štychu svého gólmana, kterého překonal útočník po samostatném úniku. Poté skóroval z mezikruží zcela neobsazený hráč Břas.

V 53. minutě závěrečného dějství klatovský David Vlček po spolupráci s V. Kochmanem vyrovnal, ale hokejisté HC strhli minutu a půl před závěrečnou sirénou vedení na svoji stranu, když využili početní výhody.

Třetiny: 0:1, 2:0, 1:1. Vyloučení: 11:10 , navíc 10 minut M. Vlček (KLT). Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváků: věrných fanoušků bylo v ochozech ZS Rokycany padesát.

V příštím kole čeká na Břasy okresní derby s SKP Rokycany. Uskuteční se v sobotu 31. ledna, a to hned po skončení druholigového duelu HC Průmstav Develop Rokycany–Stadion Litoměřice (tedy zhruba od 19.30 hodin).

Autor: Yvetta Musílková

28.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

Fotbalisté FC nezaváhali ani ve druhém kole krajského přeboru proti Horní Bříze.
5

Seveřané potrápili Rokycany

Po čtyřhře mužů se v Alejích představí rodinné páry

Nepojízdný kamion odřízl Rokycany

Rokycany – Trpěliví museli být motoristé, kteří projížděli v úterý odpoledne okresním městem. Na kruhovém objezdu u Železné se porouchal kamion. Doprava v centru zkolabovala.

Kracíkovi role učitele nevadí. Mladým pomůžu rád, říká útočník

Plzeň – Vytáhnout nahoru další mladíky. Úkol pro hokejového útočníka Jaroslava Kracíka, který se po návratu ze zahraničí chystá v mateřské Škodě Plzeň už na třetí sezonu.

Z pumpy v Mlečicích zmizel tabák i hotovost za 100 tisíc

Mlečice – Překvapení byli pracovníci čerpací stanice v Mlečicích. Poberta ukradl zboží i peníze.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".