Rezerva druholigového celku totiž deklasovala Sportovní klub policie Rokycany 8:0 po třetinách 2:0, 3:0 a 3:0.

První vzájemný duel rokycanských celků měl podle jejich postavení v průběžné tabulce papírového favorita. Byl jím SKP Rokycany, který se pohyboval na druhém místě. Naopak HC DAG byl na příčce šesté.

Do utkání vstoupili lépe borci HC DAG, kteří už ve druhé minutě vsítili první gól utkání. Přestože se policisté dostali do několika slibných příležitostí, branka HC DAG pro ně byla jako zakletá. V sedmnácté minutě SKP naopak znovu inkasoval.

Ve druhé části hry pokračovali hosté ve střelecké nemohoucnosti. Pořádající oddíl na rozdíl od policistů zakončit dokázal, a to hned třikrát.

Do poslední části hry se tedy vstupovalo za stavu 5:0 pro HC DAG B a dá se říci, že utkání bylo rozhodnuto. V závěrečné dvacetiminutovce si policisté sice opět vytvořili spoustu šancí, ale brankář Novák puk z branky nelovil. Jeho protivník v protější brance se ale pro kotouč poroučel ještě třikrát.

Další utkání sehrají hokejisté SKP Rokycany opět na zimním stadionu v našem městě. V sobotu 1. prosince přivítají od 20.30 hodin Apollo Kaznějov.
Rezervní tým HC DAG Rokycany má tento týden volno.

Branky: 01:31 1:0 Louthan ( Schwarz, Basl ) 16:11 2:0 Louthan ( Vrba, Schwarz ) 28:14 3:0 Spal ( Barchánek ) 28:46 4:0 Barchánek ( Hofrajtr A. ) 35:29 5:0 Vrba ( Spal ) 42:09 6:0 Louthan ( Kovář ) 43:42 7:0 Barchánek (Vrba, Kratochvíl ) 48:30 8:0 Louthan ( Křížek D., Zikmund )

Vyloučení: HC DAG 8 x 2min + 5+20min Marek(24´) a 10min Basl(27´). SKP Rokycany 3 x 2min + 10min Svoboda (21´).

HC DAG B: Novák Radek (Novák Tomáš), Marek, Zajíček, Hofrajtr A., Vrba, Mitáček L., Křížek D., Louthan, Zikmund, Šterba, Kratochvíl, Barchánek, Mareš, Schwarz, Basl, Spal, Kovář.

SKP Rokycany: Bednář (Machů), Blumentritt, Kaiser, Hanzlík, Šimonovský, Kočí, Němeček, Krajčí, Koukolík Petr, Koukolík Pavel, Blecha, Opp, Kuželka, Jonáš, Svoboda.