Podívejme se na výsledky tří uplynulých kol.
HC DAG Rokycany–Český Krumlov 5:1 (1:0, 1:1, 3:0) – úvod z kategorie snů prožili domácí junioři. Hned ve dvacáté vteřině skóroval kapitán Valenta, jemuž asistovali Malý s Michálkem. Na další branky však museli fanoušci čekat do druhé dvacetiminutovky. Opět to byl Valenta, kdo ve 24. minutě rozvlnil síťku podruhé. Tentokrát po spolupráci s Vainarem a Michálkem. Jihočeši reagovali ve 36. minutě Markem.

Nejtěsnější náskok si Rokycany pojistily ve 47. minutě. Trefil se Hanzelín a přihrával mu Pejchar. V 54. minutě si zmínění hráči role vyměnili a bylo to 4:1! Tečku udělal v 58. minutě Valenta a zkompletoval tím hattrick (asistence Hanzelína). Domácím se povedly přesilové hry. Z deseti využili čtyři!

Nymburk–HC DAG Rokycany 1:7 (0:3, 0:2, 1:2) – Středočeši se pohybují na medailových pozicích a byli tudíž favority. Ze šoku po dvaceti minutách se však probrat nedokázali. V šesté minutě zatížil jejich konto Malý a o osmadvacet vteřin později i Nový po přihrávce Michala Křížka.

Když v 17. minutě skóroval Michálek, bylo na překvapení zaděláno. zejména, když ve 24. minutě pokořil nymburského gólmana Michálek (Štrunc) a ve 32. Michal Křížek (Polívka).

Ani v závěrečné třetině HC DAG šanci nepustil. Michálek ve 41. minutě stanovil průběžné skóre na 0:6 a sedmý gól připojil Valenta ve 44. minutě. Poražení se dočkali čestného úspěchu v početní výhodě až ve 49. minutě. Naši vyslanci opět přesilovky zvládli na výtečnou. Z osmi přetavili v branku hned tři!

Zde je sestava vítězů: Kolář (Hájek) – Valenta, Malý, M. Křížek, Švec, D. Křížek, Ančinec, Hanzelín, Nový, Vainar, Michálek, Krňoul, Pejchar, Štrunc, Polívka, Lev a Petr. Trenéry týmu jsou Ivan Vlček a Miroslav Vlček.

HC Kolín–HC DAG Rokycany 5:1 – další středočeský klub zastavil vítězné tažení Rokycan.