Dorostenci DDM vyhráli 12. zápas v řadě

Rokycany – Vynikající série hokejového dorostu DDM Rokycany pokračuje. Naši mladíci vyhráli dvanácté střetnutí krajského přeboru za sebou!

18.1.2012

Ilustrační foto.Foto: Radek Pavlík

Český Krumlov-DDM Rokycany 2:7. O první branku utkání se postarala v šesté minutě osvědčená rokycanská dvojce Tomáš Nekola – Dominik Pech. Druhou branku v čase 10:16 přidal Ondřej Monhart za asistence Ondřeje Zdrhy a Martina Bláhy . V čase 17:43 využili domácí přesilovou hru a upravili skóre na 1:2. Za tohoto stavu se také odcházelo do kabin.

V první minutě druhé třetiny předvedl samostatnou akci Ondřej Hejna, na jejímž konci byl třetí rokycanský gól. Zároveň to byla jediná trefa prostřední dvacetiminutovky. Rokycanští měli sice výraznou herní převahu, jenže bez efektu Až v poslední části naši dorostenci předvedli nesporné umění. Nejprve střeleckou smůlu rokycanských prorazil v čtyřicáté šesté minutě Ondřej Zdrha a přidal čtvrtou branku hostů. Následoval ho Ondřej Monhart , který se hned třikrát za sebou zapsal do statistik střelců. Nejprve v čase 48:35 za asistence Ondřeje Zdrhy a Jana Šimůnka. Následně pak v čase 52:18 a 58:16 pokaždé za účasti Ondřeje Zdrhy. Na výhře rokycanských dorostenců již nic nezměnil ani druhý gól domácích, který dali z dorážky na začátku 51. minuty.
Rokycanští si upevnili první místo a povzbudit je můžete v sobotu od 10.30, kdy hostí Vimperk.

18.1.2012

Wanastovi Vjecy

Voldušská pouť bude s účastí Lucie

Holoubkovští dovršili v neděli večer nadvládu hostů

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Padesátiletý řidič nadýchal u Tění bezmála dvě promile

Rokycansko – V pátek ve večerních hodinách zastavila policejní hlídka na křižovatce Těně a Cheznovice řidiče ve vozidle Škoda Superb. Řidič před jízdou vypil několik piv.

V tropech mířily na koupaliště průměrně dva tisíce lidí

Rokycany – Dneškem se po téměř dvouměsíční odstávce otevírá krytý plavecký bazén v okresním městě.

Okresní tandem zazářil v přeboru

Rokycansko – Druhé kolo krajského přeboru mužů v kopané vyšlo oběma našim zástupcům na podtrženou jedničku.