Střelci se vyznamenali: 71 ran domácích

ROKYCANY -Podívejme se důkladněji do zápisu z utkání II. NHL mezi HC DAG Rokycany a Sokolovem.

7.12.2007

Střela rokycanského Vladimíra Bednáře (19) ve 20. minutě I. třetiny byla sražena sokolovskou obranou (vpravo 18 - Ladislav Veverka), takže brankáře Závorku neohrozila.Foto: Petr Šetek

Třetiny 1:0, 0:0, 0:0. Branka: 2. Švík (Bednář). Vyloučení 4:8 (navíc Sopr, Vrba a Fiala z týmu hostů deset minut osobní trest a u domácích stejný verdikt slyšel Bárek), bez využití. Rozhodčí: Fraňo – Brejcha, Černý. Diváci: 354.

Sestava domácích: Šulan – Bárek, Fiala, Kovářík, Tureček, Hofrajtr, Křtěn – Šindelář, Pavlis, Špaček – Bednář, Kreuzmann, Švík – Poustka, Štefl, Haišman. Trenéři: Trachta, Vlček.

Sestava hostů: Závorka – Nerad, Loskot, Děkan, Diblík, Pavlas, Mudra, Ozom, Pech – Račanský, Veverka, Nový – Sopr, Dobřemysl, Soukup – Kašpar, Formánek, Vrba – Van Waardenburg. Trenéři: Potužník, Suchopár.

Zajímavý je poměr střel – 71:42 pro Rokycany. Znamená to, že diváci viděli každou minutu dva střelecké pokusy. Ofenzivní pojetí se jim muselo zamlouvat a domácím i zisk tří bodů.

Ostatní výsledky středečních zápasů: Klášterec – Mělník 5:3, Řisuty – Kobra Praha 2:1, Jablonec – Litoměřice 3:9, Klatovy – Slaný 10:1, Roudnice nad Labem – Děčín 3:7.

O víkendu pojede vedoucí tým okycan za Lvy do Slaného. Opět pro tři body?