HC Klatovy BHC Rokycany 3:8 (1:2, 2:3, 0:3).

Branky HC: Bednář a Kolář po 2, Herzig, Geltner, Dorňák a Špaček po jedné.

Asistence: Geltner 3, Holý 2, Špaček,Bednář, Dorňák, Šindelář a Beran jednou.

Odvetný semifinálový zápas se nevyvíjel v režii domácích. Byli to naopak naši borci, kteří od začátku diktovali tempo hry a nedopustili, aby se Klatovy ujaly vedení jako v úvodním měření sil.

Už v čase 3:59 se hostující celek ujal vedení brankou Kováře. Domácí sice za dvě minuty vyrovnali stav po střele Hochmana, ale Rokycany opět zareagovaly na 1:2.

Ve druhé části se domácí nadechli k náporu a dvěma góly v rychlém sledu otočili skóre na 3:2. Naděje žila jen 63 vteřin, protože Geltner zavelel k dokonalému obratu! Do konce třetiny vstřelili po brance Dorňák a Bednář. Tím poslali domácí do kolen a v úvodu poslední třetiny naši hokejisté soupeře ´dorazili´. Během necelých dvou minut přidali dvě branky. Ve zbývajícím průběhu se utkání jen dohrávalo. Rokycanští plně kontrolovali hru a v závěru vstřelil poslední gól utkání symbolicky Kovář, který otevíral střelecký účet střetnutí.

V sobotu bude zahájeno finále na ledě HC Rokycany a soupeřem bude Kaznějov. (Petr Koyš)