Prohru po několika sezonách zaznamenali hokejisté HC Rokycany.

TJ Apollo KaznějovHC Rokycany 5:2 ( 0:1, 1:1, 4:0 ) Utkání na ZS Kooperativy v Plzni-Košutce začalo netradičně. Po třech sekundách byl vyloučen Dorňák za hákování, ale naši borci oslabení hráli velmi dobře a nepřipustili soupeře k vážnější akci, Naopak v čase 8:53 ve vlastním oslabení vystihl Herzig rozehrávku domácích a po samostatné akci nekompromisně prostřelil Gajdošíka. Do konce této části oba týmy pozorně bránily. Rokycany i tak měly převahu, o čemž svědčí poměr střel na branku 5:11.

Druhá třetina byla podobná předcházející. V úvodu opět musel na trestnou lavici Dorňák. Oslabení absolvoval HC bez úhony a v polovině utkání po přihrávce Kováře na útočnou modrou čáru vstřelil Šindelář druhou branku. V čase 39:51 byl vyloučen za sekání Leoš Mitáček a domácí za čtyři vteřiny snížili Markovem na rozdíl jediné branky.

Poslední třetina byla plná emocí. Zvláště po otočení výsledku ve prospěch Apolla v rozmezí pětadvaceti sekund 44. minuty. Na obou stranách bylo vyloučeno několik hráčů, ani jedno družstvo nevyužilo přesilovou hru o dva hráče. Až v závěru Kaznějovští pojistili cenné vítězství dvěma góly během jedné minuty. Domácí udělili vedoucímu celku lekci z efektivity, neboť počet střeleckých pokusů zněl 25:41!

Branky HC: Herzig a Šindelář, asistence Kovář.

Další výsledky: SKP Rokycany podlehl Božkovu 2:6, Třemošná prohrála s Klatovy B 4:8 a odložen byl duel Chotíkov versus Pubec. V čele zůstal HC Rokycany s náskokem pěti bodů před Třemošnou (má o dvě utkání méně)!