Hokejisté HC si spravili chuť

Rokycany - Hokejisté HC Rokycany si připsali snadno dva body do tabulky krajské ligy.

4.12.2012

Ilustrační fotoFoto: Břetislav Fiala

HC Pubec PlzeňHC Rokycany 2:13 (1:2, 1:5, 0:6). V pátečním večerním střetnutí se potkal poslední tým průběžného pořadí s lídrem.

Utkání přineslo vyrovnanou hru pouze v první třetině. Vedoucímu mužstvu trvalo déle než se dostalo do provozní teploty. V úvodu Jan Marek předvedl sólovou akci z poloviny hřiště a už ve druhé minutě otevřel brankový účet. Když ve čtvrté minutě vstřelil Dorňák druhou branku hostů, zdálo se, že skóre bude rychle narůstat. Opak byl však pravdou. Domácí po nevinné akci snížili na rozdíl jediné branky, a tak se šlo do šaten za nejtěsnějšího vedení hráčů Rokycan.

Ve druhé třetině se střelecky prosadil Jiří Mitáček, který nastoupil v útoku. Hned ve 22. minutě po přihrávce Šindeláře vstřelil třetí branku a tím dal signál pro střelce k úspěšnému zakončování akcí a střeleckému vyjádření jasné převahy lídra soutěže po 40 minutách 2:7!.

Poslední část ještě více zvýraznila rozdíl mezi soupeři. Hosté zlepšili koncovku a ve srovnání s předcházející dvacetiminutovkou nasázeli soupeři v této fázi šest branek. Jubilejní desátý gól hostů vstřelil Bednář po přihrávce Hofrajtra.

Branky HC: Šindelář, Dorňák a J. Mitáček po 2, Holý, L.Mitáček, Hofrajtr, Zajíček, Marek, Herzig a Bednář.

Asistence: Holý, Beran, Šindelář po 2, Geltner, Zajíček a Leoš Mitáček.

Další výsledky: Chotíkov-SKP Rokycany 3:2, Klatovy B-Kaznějov 2:4, Božkov-Meteor Třemošná 5:4.

8. Pubec Plzeň 0 1 8 33:82 1

Už tuto sobotu od 17 hodin se hraje místní derby SKP Rokycany versus HC Rokycany.

4.12.2012 VSTUP DO DISKUSE

Wanastovi Vjecy

Voldušská pouť bude s účastí Lucie

Holoubkovští dovršili v neděli večer nadvládu hostů

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Padesátiletý řidič nadýchal u Tění bezmála dvě promile

Rokycansko – V pátek ve večerních hodinách zastavila policejní hlídka na křižovatce Těně a Cheznovice řidiče ve vozidle Škoda Superb. Řidič před jízdou vypil několik piv.

V tropech mířily na koupaliště průměrně dva tisíce lidí

Rokycany – Dneškem se po téměř dvouměsíční odstávce otevírá krytý plavecký bazén v okresním městě.

Okresní tandem zazářil v přeboru

Rokycansko – Druhé kolo krajského přeboru mužů v kopané vyšlo oběma našim zástupcům na podtrženou jedničku.