HC RokycanyKLH Meteor Třemošná 11:4 (5:1, 3:3, 3:0).

Branky HC: Bednář čtyři, Kovář tři, Špaček dvě, Holý a Geltner.

Asistence HC: Holý tři, Beran a Geltner po dvou, Kepka a Dorňák.

Středeční dohrávané utkání KLM mělo nečekaný úvod. Hráči Třemošné se už ke konci druhé minuty ujali vedení, což zaskočilo favorizované domácí mužstvo. Gól seveřanů však probudil rokycanské střelce, kteří v rozpětí 29 sekund otočili skóre ve svůj prospěch v začínající sedmé minutě. Do konce této části hry přidali ještě tři branky a získali tak rozhodující náskok.

Od druhé třetiny, kdy bylo prakticky o vítězi rozhodnuto, se aktéři více věnovali útočení, a tak padlo v této části rovněž šest branek. Tentokrát však rovnoměrně na obou stranách kluziště a do šaten se tudíž odcházelo za stavu 8:4 pro HC.

V poslední třetině jasně dominovali domácí. Třemošenští ztráceli dech a nestačili odvracet útoky v pohodě hrajících rokycanských hokejistů. Jubilejní desátou branku domácích vstřelil Bednář, nejlepší střelec utkání.

Dnes sehraje lídr poslední utkání základní části proti HC Chotíkov. Od 18.ledna se bude hrát play-off systémem 1-8, 2-7, 3-6, 4-5. (koyš)