Pubec Plzeň-SKP Rokycany 6:4 (3:1, 3:2, 0:1). Začátek vyšel lépe domácím, kteří postupně navyšovali vedení až na 3:0. Těsně před koncem třetiny Rokycany snížily.

Ve druhé části byla hra velmi vyrovnaná a SKP rychle snížil na rozdíl jedné branky. Soupeř ale za několik minut opět zvýšil náskok. Borcům SKP se opět podařilo korigovat. V polovině utkání však přišla série vyloučení v řadách SKP a Pubec díky využitým přesilovkám odskočil až na nadějných 6:3.

Do závěrečné dvacetiminutovky nastoupili Rokycanští aktivně a brzy zaznamenali čtvrtou branku. Přestože si vytvořili řadu šancí, do konce zápasu se už střelecky neprosadili.

Branky SKP: Špinka 2, Lorenc, Jonáš.

Asistence: Petr Koukolík, Beran, Špinka.

Vyloučení 6:10

Sestava SKP Rokycany: Hájek, Blumentritt, Beran, Špinka, Lorenc, Hron, Krajči, Peleška, Mareš, Král, Řapek, Vrba, Šilhánek, Petr Koukolík, Opp, Jonáš.

Další utkání sehrál SKP na domácím ledě v sobotu.