V dalším utkání krajské ligy mužů v ledním hokeji nastoupili rokycanští proti silnému soupeři ze severu Plzeňska.
SKP Rokycany–Apollo Kaznějov 3:4 (0:1, 3:1, 0:2). Střetnutí bylo od začátku velmi vyrovnané s řadou šancí na obou stranách. V této části hry vynikali hlavně oba brankáři. Kaznějov byl nakonec úspěšnější v koncovce a první třetinu vyhrál 0:1.

Druhá třetina začala velkým tlakem domácích a vyrovnávacím gólem, na který vzápětí Rokycany ve 24. minutě navázaly vedoucí brankou. Soupeř však dokázal srovnat, ale SKP se v téže minutě opět ujal vedení.

Ve třetí třetině se bojovalo o každý puk. Soupeř ve 45. minutě srovnal průběžný stav na 3:3. Pak následovala řada vyloučení na straně domácích. Bohužel to bylo za fauly, které viděl pouze hlavní rozhodčí. Díky přesilovkám se hosté ujali vedení.

Domácí se s plnou vervou vrhli do útoku ve snaze vyrovnat. Poslední minutu hráli bez brankáře, přesto se červené světlo za brankou hostí do konce zápasu nerozsvítilo a body za vítězství patřily Kaznějovu.

Sestava domácích: Bednář, Blumentritt, Kočí, Špinka, Adamec, Beran, Vlček, Šilhánek, Jonáš, Petr Koukolík, Šimonovský, Peleška, Krajči, Hron, Řapek a Pavel Koukolík.

Branky domácích: Šilhánek, Beran, Špinka.
Asistence: Petr Koukolík, Blumentritt.
Vyloučení 10:7, Špinka OK.
Další utkání: SKP Rokycany hraje v sobotu 11. prosince od sedmnácti hodin na zimním stadionu v Rokycanech proti HC Rokycany, který minule v Plzni porazil Božkov 9:5.