Sobotní duel na ledě odvěkého rivala v Třemošné přinesl až do závěrečné třetiny vyrovnané utkání i skóre. Úvod lépe vyšel našim hokejistům a v 11. minutě vedli o dvě branky, ale domácí se nevzdávali a snížili na kontaktní rozdíl. Stav 1:2 se ale podařilo během necelých dvou minut navýšit prvnímu útoku HK vstřelením dvou gólů.

Druhá třetina byla zpočátku vyrovnavá až do 25. minuty, kdy Holý zvýšil na rozdíl čtyř gólů a naši hokejisté mohli už jen kontrolovat hru. Jenže vzápětí domácí nejdřív snížili na 2:5, aby v téže minutě Holý svou třetí trefou stanovil průběžné skóre na odstup čtyř branek. Do konce této třetiny však Třemošenští využili dvě přesilové hry a do šaten se šlo za stavu 4:6. Partie byla tedy stále otevřená.

Drama se ovšem nekonalo. Rokycany přidaly a brzy dvakrát udeřily! V čase 54:36 čtvrtou brankou v utkání podtrhl střelecký apetit Holý. Od této chvíle bylo o vítězi rozhodnuto a naši hráči dovolili domácím kosmeticky upravit konečný výsledek.
Branky HK: Holý 4, Geltner 3, Dorňák a Zikmund.
Asistence: Holý 2, Chudý, Dorňák, Geltner, Špaček, Zikmund a Bednář po jedné.
Příští utkání: v sobotu 18. února od 17 hodin HK Rokycany přivítá ES Plzeň.
Další výsledky: SKP Rokycany-Apollo Kaznějov 3:8, Božkov-Pubec Plzeň 2:4, Ekonomické stavby Plzeň-Klatovy B 5:8. Volno měl Chotíkov.