Hokejisté HC Rokycany potvrzují suverénní postavení v regionu i při nadstavbě krajské ligy mužů.
HC Rokycany–Apollo Kaznějov 12:4 (5:0, 5:2, 2:2). Sobotní utkání bylo z obou stran vedeno korektně, bez výrazných osobních soubojů. Domácí hráči v první třetině zaskočili soupeře výrazným tlakem a vstřelili brankáři Šottovi, který v žácích i dorostu hájil svatyni Rokycan, pět branek. Tím bylo prakticky o osudu utkání rozhodnuto. V této části utkání byl střelecky nejúspěšnější Geltner, který vstřelil hned tři z pěti branek.

Druhá třetina byla vyrovnanější hlavně díky domácím, kteří, vědomi si výrazného náskoku, mírně polevili v útočném úsilí. Rokycanští se více zaměřili na kombinační hokej lahodící oku diváka a z vypracovaných střeleckých možností se snažili přihrávat lépe postavenému spoluhráči. Domácí v této dvacetiminutovce vstřelili dalších pět branek, dvě inkasovali.

Poslední třetina se jen dohrávala a skončila smírně, když oba kolektivy neměly další motivaci bojovat o výsledek.
Branky: Geltner 4, Hofrajtr 3, Šindelář a Kovář 2, Holý – Valečka 3, M. Sýkora.
Asistence: Strnádek 3, Geltner, Holý a Šindelář 2, Kubík – Ruprecht 3, Urbánek 2 a Markov.

Rokycanští hokejisté mají v nadstavbovém programu tento týden volno a poslední dvě utkání sezóny sehrají na ledě soupeře.
Vedení HC děkuje všem příznivcům za účast a podporu na utkáních nejen na domácím ledě a těší se na novou sezónu. Zatím není známo, jakou soutěž budou Rokycany hrát a se kterými soupeři to bude. O výsledcích a průběhu zbývajících dvou utkání budeme informovat v Rokycanském deníku!