Rokycany - Bez ztráty bodu vedou muži HK Rokycany tabulku hokejového přeboru Plzeňského kraje.

ES PlzeňHK Rokycany 2:14 ( 0:3, 1:2. 1:9 ). V nedělním utkání na zimním stadionu v Třemošné se hrál od začátku pohledný hokej v podání tradičních soupeřů ve stylu nahoru dolů. Oba kolektivy se snažily hrát kombinačně bez většího důrazu v osobních soubojích a tím bylo v celém utkání vyloučeno minimum hráčů. Výjimkou byl nešťastný faul na hlavu Chudého, za který soupeř obdržel trest dvě plus deset minut.

Naši zástupci od začátku utkání měli navrch, ale až do poloviny první třetiny toho nedovedli střelecky využít. Druhá třetina měla stejný průběh jak úvodní část. Jen ve 26. minutě oba celky vstřelily po brance a pak až do čtyřicáté minuty fanoušci gól neviděli.

Až poslední třetina byla ve znamení exhibice v podání rokycanských hokejistů. Zatížili konto soupeře devíti brankami, když se projevila zejména jejich lepší fyzická připravenost.

Branky HK Rokycany: Holý tři, Bednář, Kratochvíl, Kovář a Zikmund po dvou, Hrubý, Dorňák a Geltner po jedné.

Asistence HK Rokycany: Hrubý sedm (!), Bednář, Holý, Kratochvíl a Špaček po 2, Dorňák, Geltner, Kovář a Nový.

Zítra se nehraje! Na sobotu plánovaný zápas HK Rokycany versus HC Chotíkov je odložen. Důvodem se stala značná marodka v soupeřově mužstvu. O náhradním termínu vás budeme včas informovat!