HC Průmstav Develop Rokycany –Kobra Praha 6:5 (1:2, 1:2, 4:1) – po rošádách v kádru Rokycan šlo o hodně důležité body. Jednak kvůli postupu do play–off (týká se 16 mužstev), ale dalším důvodem byl úprk do sestupem ohrožených mužstev. A právě Kobra patří mezi ně.

Hned ve třetí minutě fanoušky naladil optimisticky Metlička, jemuž nahráli Bednář s Kreuzmanem. Hosté však v jedenácté a dvanácté minutě stav otočili Parisem i Kašťákem. Když ve 25. minutě Kovář vyrovnal (přihrávali Šindelář s Ančincem), zdálo se, že Průmstav je na koni. Vzápětí Novák a v polovině utkání Georgiev však Pražanům zařídili slibný náskok dvou branek.

Průběžné skóre 2:4 nevěštilo nic dobrého, ovšem statečná srdce v rokycanských dresech se nevzdala. Ve 45. minutě snižoval Kreuzman (Bednář, Metlička) a o patnáct vteřin později to zásluhou Bednáře bylo 4:4 (Kreuzman). 52. minutě dokonal obrat Kovařík a nadšení diváků nebralo konce (přihrávali Kreuzman s Metličkou). Režisér duelu však přispěchal s infarktovou koncovkou a ještě v téže minutě Šulc pálil na 5:5.

Do případného prodloužení se domácím nechtělo. V 55. minutě využil přesilovou hru Petr Šindelář, jemuž přesně nahráli Kreuzman s Metličkou.

Pokud se mezi střelci a asistenty Průmstavu Ddevelop objevují stejná jména, nedivte se. Šlo o tahouny mužstva, ale i jejich spoluhráči zasluhuji absolutorium za defenzivní činnost. Gólman Mitáček navíc napravil zaváhání při dvou brankách Kobry v dalším průběhu a na rokycanském ledě tak mohla propuknout po závěrečné siréně umírněná radost.