KLH Božkov HC Rokycany 3:15 (1:3, 1:3, 1:9).

Branky HC: Holý a Kovář po třech, Štefl a Dorňák po dvou, Fiala, Chudý, Špaček, Bednář a Herzig po jedné.

Asistence HC: Špaček tři, Štefl dvě, Fiala, Geltner, Holý a Kovář po jedné.

Rokycanští hokejisté nastupovali v malé hale ČEZ arény v Plzni proti mladému a ambicióznímu celku Božkova, za který hrají především vysokoškoláci z různých koutů ČR a jde o bývalé hráče juniorské ligy.

V úvodních dvou třetinách se hrál oboustranně velmi atraktivní útočný hokej se snahou strhnout vedení na svou stranu. Lépe se to podařilo hostům, kteří ve čtvrté minutě vstřelili Kovářem první branku. Z vedení se však těšili pouze tři minuty, neboť domácí vyrovnali. Vyrovnaný stav utkání vydržel do 12. minuty, v níž se po samostatné akci trefil Herzig. Těsně před odchodem do šaten zaznamenal Holý po přihrávce Štefla pojistku na 1:3!

Více ve čtvrtečním vydání Rokycanského deníku.