Ježovy-Zbiroh 3:3. V prvním vzájemném duelu Zbirožští houževnatého soupeře přetlačili 3:2. Už od začátku odvety bylo utkání doprovázeno komplikacemi. Rozhodčí přišli o 15 minut déle, tudíž na sehrání zápasu třikrát patnáct minut čistého času zbylo jen 75 minut času hrubého. Od úvodního vhazování bylo zřejmé, že něco není v pořádku, protože borci Ježov vyloženě provokovali rozhodčí. Nejprve pouze slovně, ovšem v poslední části následovaly pokusy o jejich inzultaci! část soupeřových hráčů se cítila soudcováním sudích poškozena a odešla předčasně do šaten. Domácí dohrávali v počtu 6 + 1, ale i tak se jim podařilo vyrovnat na 3:3! Do konce utkání zbývalo více než osm minut a Zbirožští se chystali na závěrečný nápor. Určitě by strhli vítězství na svoji stranu, kdyby nevjela na hrací plochu rolba a utkání nebylo předčasně ukončeno kvůli vyčerpání času pronájmu ledové plochy! Na žádost vedení TJ Město Zbiroh bude střetnutí posuzovat řídící komise.

Branky TJ: Pichlík R., Tyc M., Fíkar. Vyloučení TJ: jednou na dvě minuty.

Sestava Zbiroha: Bartovský; Frühauf Chlustina, Čechura Maier, Štěpnička V.; Pichlík M. Pichlík R. Kokoška J., Křížek Tyc. Fíkar.

Zbiroh A-Čečovice 6:8. Na rokycanském ledě tým TJ Město přivítal HC Klaus Timber Čečovice. Jelikož se střetla mužstva z horních pater tabulky (Čečovice 2., Zbiroh 3. až4.), byli diváci svědky rychlého a důrazného hokeje s velkým množstvím branek.

Skóre se přelévalo po celý zápas, přičemž ani jednomu z celků se nepodařilo odskočit o více než dvě branky. Ještě v polovině třetí části byl stav nerozhodný 5:5, avšak soupeřův závěrečný nápor nebyli domácí schopni zastavit, a tudíž zápas skončil výsledkem 6:8. Zbirožský Roman Pichlík se blýskl hattrickem.

Branky TJ: Pichlík R. 3x, Kokoška J., Čechura, Marek. Tresty TJ: 4x 2 minuty.

Sestava: Bartovský; Maier Štěpnička., Čechura Havlíček; Pichlík M. Pichlík R. Marek, Křížek Kokoška Fíkar, Frühauf, Chlustina.(zm)