Všechna tři ´dospělá´ družstva národních házenkářů Sokola Dobřív se představila při domácí premiéře oblastního přeboru.

Sokol Dobřív-Spartak Rožmitál 11:9 (6:9) – rozhodčí Zdeněk Hejl z Holoubkova pískal utkání s těžko uvěřitelným scénářem.
Domácí v roli nováčka soutěže vstoupili do utkání v prvním poločase s obavami, protože Středočeši nedávno hráli II. ligu. Tomu také odpovídal tříbrankový rozdíl na konci poločasu ve prospěch hostů. Ovšem druhý poločas domácím vyšel dokonale. Zpřesnili obranu a Rožmitál po změně stran nevstřelil jediný gól!
Za vítěze se pětkrát trefil Jiří Vondrášek, třikrát Kraft, dvakrát Duchoň a jednou Šilhánek. Žluté karty 1:2 a diváků se v ochozech sešlo přes šedesát.
Sokol Dobřív A-Sokol Dobřív B 19:7 (10:2) – předzápas mužům obstaralo něžné pohlaví a hned v úvodu se musely podle regulí potkat oba dobřívské celky. Favorit nezaváhal a už během úvodních třiceti minut získal bezpečný odstup.