Ferry Tým získal v Hůrkách osm bodů

Hůrky - Úvodní srpnovou sobotu se uskutečnil v překrásném areálu v Hůrkách už 16. ročník tradičního Strnadova memoriálu v národní házené.

8.8.2012

Ilustrační fotoFoto: Ondra Šik

Zúčastnil se ho sextet družstev z našeho okresu, resp. blízkého okolí. Turnaj měl tentokrát velmi dobrou úroveň a k vidění byly zajímavé souboje za přítomnosti hráčů se zkušenostmi z nejvyšších soutěží:

Stupno Ferry tým 2:8 (2:4) za poražené dvakrát Liška.

V zahajovacím utkání si stupenský útok vylámal zuby na tymákovském brankáři Maierovi, který pochytal, co se dalo. Stupno drželo krok do stavu 2:3, pak se naplno projevila zkušenost tymákovských, ejpovických i litohlavských borců, kteří v pohodě dovedli měření sil do vítězného konce. .

Kyšice Ejpovice 6:7 (5:6). Zápas nabídl dva naprosto rozdílné poločasy. Zatímco v první půli zcela jasně dominovaly útoky, po změně stran se dostaly do popředí obrany v čele s brankáři. Nakonec náš zástupce zaslouženě uhájil nejtěsnější výhru.

Ferry tým Dobřív 7:4 (3:2). Sokol držel krok do přestávky, po změn stran se mu přestalo dařit střelecky a odešel poražen.

Hůrky Stupno 4:5 (3:3). Za vítěze Liška čtyři a Souček jeden gól.

Proti domácímu týmu se Stupenští hodně trápili. Nakonec však díky změnám v sestavě ve druhém poločase se štěstím uhájili nejtěsnější vítězství, které výrazně podpořil skvělými zákroky dorostenecký brankář M. Háněl.

8.8.2012 VSTUP DO DISKUSE

Koupaliště Rokycany

V tropech mířily na koupaliště průměrně dva tisíce lidí

Okresní tandem zazářil v přeboru

Do Favoritu vstoupil nový investor

Rokycany – Společnost Favorit, která v České republice vyrábí prémiová sportovní a lifestylová kola na míru, získala nového investora. Je jím Michal Mička ze společnosti C2H, který ve Favoritu získal za 70 milionů korun třicetiprocentní podíl.