Oddíl dnes reprezentují pouze dva celky. Muži i dorostenci jsou zařazeni ve druhé lize a zejména chlapi to mají v roli nováčka soutěže dost složité. Přesto na podzim zabojovali a pod taktovkou zkušeného lodivoda Holšana (působil v zahraničí) nasbírali osm bodů.

V neděli dopoledne se na palubovce haly u zimního stadionu představil druhý celek průběžného pořadí. Za tým SK Praha 4 nastupují bývalí reprezentanti a v neprospěch domácích hovořil i značně nekompletní kádr. Přesto Rokycany zabojovaly a nevzdaly se ani za čtyřbrankového manka v polovině druhé půle.

Vynikajícím závěrem dosáhl HK na bod za remízu 30:30.nejlepším střelcem byl Vokurka s deseti zásahy. Hostující Půta ale vsítil ještě o pět branek více. V neděli Rokycany hostí od 10.30 České Budějovice!

Zajímavý byl rovněž pozápas. Dorostenci HK, kteří skočili přímo do republikové soutěže, se radovali z premiérového vítězství. Porazili Dvůr Králové nad Labem jasně 30:23, přestože po třiceti minutách vedli jen o dvě branky.