Košutku ovládli kadeti Author Teamu Stupno

Plzeň – Sobotní závod bikového Gühring Cupu, otevřeného mistrovství Plzně, vyhrál Petr Dobrý (Bicyclecafe) soutěžící v kategorii mužů B.

28.6.2011

Ilustrační foto.Foto: Liří Lutovský

Nejrychlější mezi muži ´áčkaři´ byl Daniel Lukeš. Klání žen patřilo Plzeňance Radce Spěšné.
Sedmý ročník akce u plzeňského sídliště Lochotín byl zároveň osmým dílem regionálního Becker Cupu, seriálu závodů na horských kolech pro nejširší veřejnost. Závod připravil Sportovní Club Černý. „Tratě byly připraveny v okolí autosalonu Porsche Plzeň – Škoda auto na Košutce. Hezkou a zajímavou trať zvládla celá stovka startujících,“ uvedl pořadatel závodu Milan Černý.

Kategorie kadetů závodila o Pohár starosty ÚMO Plzeň1 a triumfovali tu Stupenští, jimž patřily stupně vítězů. Vítěz kategorie mužů A obdržel navíc dovolenou od CK Nev- Dama.

28.6.2011

Finanční úřad rozšíří v týdnu úřední hodiny

Miroslav Kalousek ve sněmovně.
DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Mistrem Rokycanska je Pavel Sedlecký z Klatov

Rokycansko – Přes osmdesát znalců voleného mariáše se během zimy zapojilo do 14. ročníku festivalu O mistra Rokycanska. Tentokrát se jím stal Pavel Sedlecký z Klatov, který nasbíral 457 bodů.