Na start jednotné tratě pro všechny kategorie o délce 6 kilometrů se postavilo téměř dvakrát více běžců než před rokem, třicet mužů a třináct žen. Trať závodu vedla většinou po polních a lesních cestách. Mezi muži byl nejrychlejší Petr Minařík před Vladislavem Razýmem ml., třetí v absolutním pořadí doběhl František Šika, který zároveň zvítězil v kategorii 50 – 59 let. Ženám kralovaly sestry Martina a Vendula Janouškovy, třetí doběhla vítězka kategorie nad 35 let Zlata Lukášková z Rokycan. Za zmínku stojí výkon jednasedmdesátiletého Vladimíra Tolara, který šestikilometrovou trať zvládl v čase 35:53 minuty.

„Závod byl podle ohlasů zúčastněných velmi dobře hodnocen. Rádi bychom tento závod dostali do povědomí všech příznivců běhu, příští ročník opět uskutečníme za rok první sobotu v září,“ uvedla za pořadatele ze Sportpenzionu Pohoda Hana Kraftová.