Po debaklu v Husových sadech neuspěli ani v Kladně.FC RokycanyPříbram 0:9. S lídrem to byla vyrovnaná partie do 22. minuty. Úvodní branka Středočechů byla signálem k jejich mohutné ofenzivě.

SK KladnoFC Rokycany 4:0 (2:0). Ani k závěrečnému souboji nejeli naši zástupci kompletní. Vaníček, Cibulka a černý posílili divizní muže v Hořovicích.

Domácí začali i s ohledem na tuto skutečnost lépe a už v 8, minutě se vyznamenal brankář Vrba. Rokycanští odpověděli Krocem, ale zakončení nemělo patřičnou razanci. Až v závěru poločasu FC dvakrát inkasoval. Nejprve ve 40. a pak ve 44. minutě.

V 55. minutě zkoušel nepříznivý stav korigovat Procházka, ale bez úspěchu. Naopak, po rohu v minutě následující se soupeř radoval potřetí. V 69. minutě střílel krásně Zemánek, jenže brankář SK vytlačil míč na roh. Po akci stejného hráče se mohl prosadit Veselý, ale ani on neuspěl. V samém závěru znovu udeřili domácí a upravili výsledek na 4:0.

Sestava FC: Vrba, Veselý, Kořínek (51. Procházka), Hlavsa, Košik, Bron, Spěváček, Zemánek, Bendl (58. Král), Feiferlík, Kroc (65. Holeček).Přes dvě výrazné porážky v závěru podzimu lze hodnotit účinkování FC jako úspěšné. Mužstvo přezimuje s 22 body na osmém místě.V čele je suverénně Příbram (deklasovala nyní Roudnici nad Labem 6:0.