Druholigoví národní házenkáři Oseka nemají v roli staronového účastníka na růžích ustláno.
Osek–Tymákov 18:20 (12:9). Domácí hráli o holé bytí a nebytí. Museli se však obejít o zdravotně indisponovaného Tomáška. Začali však dobře a po vyrovnaném úvodu, kdy byl v páté minutě stav nerozhodný 1:1, se soupeři odpoutali na 4:2 v 10. minutě. Osečtí předváděli v tu dobu jednoduchou a účelnou vnitřní hru s přihrávkou ven na rozběhlého Pelce a hlavně se dařilo překonávat asi nejlepšího druholigového brankáře Majera. Také proto vedl náš zástupce 10 minut před přestávkou 8:6. Tymákovští se postupně začali prosazovat v útočné fázi, ale díky přesné střelbě oseckých útočníků si stále Sokol udržoval mírný náskok. Po čase v úvodním dějství předvedl málo vídaný kousek kanonýr Pelc, který proměnil nádherným výklonem trestný hod z 10 metrů i přes tři obránce postavené na brankovišti.

Bohužel po přestávce stejně jako v Záluží došel Oseckým dech a nadějné vedení neudrželi. Jižanům spadlo do brány téměř vše. Naopak na opačné straně domácí občas ztroskotali na brankáři. Tymákov brzy vyrovnal a obrátil vývoj zápasu ve svůj prospěch. Přes odpor Sokola dotáhli hosté duel do vítězného konce.

Osek to má velmi těžké, neboť v podstatě hraje proti celé lize. Jak jinak ostatně lze nazvat nečekaný stoprocentní bodový zisk jeho konkurenta v boji o udržení ze Záluží proti silným týmům ze Žatce a Litohlav nebo senzační výhru Raspenavy v Podlázkách. Svazové orgány se ovšem do prošetření těchto blamáží zrovna moc nehrnou…
Úlohu arbitra sehrál Zdeněk Hejl z Holoubkova.