Pobřeží kocoviny zazářilo

Rokycany – V hale plzeňské Slavie se hrálo o futsalový pohár APF. Proti týmu Pobřeží kocoviny (výběr borců z Rokycanska) nastoupil výběr FC Kojak. Ten si z rokycanské palubovky odnesl prohru 3:5. Proto se od začátku očekávalo, že soupeř půjde do zápasu s větší vervou.

21.6.2011

Ilustrační foto.Foto: Jaroslav Appeltauer

První půle patřila jednoznačně domácím, kteří vedli od 5. minuty. V 7. minutě naštěstí stihl vyrovnat David Kubík, nejlepší střelec Kocoviny. V 15. minutě však byli domácí znovu na koni, aby se o další ´kocovinský´ gól postaral opět David Kubík. Pár minut před koncem poločasu ale domácí upravili stav na 3:2 a do kabin tak šli o něco radostněji.

Ve druhé půli Jiří Šíša přímým kopem opět srovnal stav. Poslední minuty utkání však patřily Kocovině. Ta si vítězství pojistila 4. gólem, který vstřelil brankář Kocoviny Jan Vild. Pobřeží kocoviny vyhrálo nad FC Kojak 4:3 (2:3) a zde je sestava: Jan Vild, Jan Hereit, David Kubík, Jan Klír, Jan Šíša, Ondřej Kříž, Jan Procházka, Martin Holý, Jiří Mitáček
Branky: David Kubík 2, Jiří Šíša, Jan Vild.