Opět v náhradním prostředí tělocvičny ZŠ Jižní předměstí hostilo mladý a nadějný celek Slávie VŠ Plzeň.

Rokycany B Slavia VŠ 2:3. Domácímu týmu, oslabenému virózami a silným nachlazením, ve složení: Neckářová, Minaříková, Filipová, Divišová, Dvořáčková a Lukačovičová (Zajíčková) se vstup do utkání vůbec nevydařil. Naše hráčky působily nesoustředěným dojmem, chybovaly i v nejjednodušších výměnách a jejich hra postrádala jakýkoliv řád. Ve druhém setu se hráčky Rokycan vzpamatovaly, ale na vítězství to stále nestačilo. K zásadnímu zvratu došlo až ve třetím setu pod taktovkou nahrávačky Zajíčkové. Hra se zpřesnila, ubylo nevynucených chyb a Rokycany s přehledem opanovaly pole. Soupeřky (s výjimkou nesmírně zkušené Zuzany Neumanové) se s tímto tlakem nedokázaly vyrovnat a další sety rychle ztratily. Před závěrečným tie-breakem měly domácí odbíjenkářky nespornou psychologickou výhodu, kterou ale dokázaly prohospodařit v úvodu setu. Během několika minut ztratily nejen šanci na celkové vítězství, ale i na vyrovnaný průběh. Po porážce 2:3 si nicméně připsaly na své konto další bod do průběžné tabulky.

Více ve středečním vydání Rokycanského deníku.